Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików Cookies
Wyróżnienie specjalne w konkursie literackim dla Lucyny Sztaby, Kraków 16.11.1997r.
I miejsce w konkursie "Kolędy u Świętego Mikołaja" dla Anny Dudziak, Joanny Gawron, Alicji Mamak Limanowa 17.12.1998r.
Wyróżnienie w XLIV Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim "Święte Słowa" dla Lucyny Sztaby, marzec 1999r.
I miejsce w VII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki, Teatru i Plastyki "WIARA, NADZIEJA, MIŁOŚĆ" w kategorii plastyka dla Katarzyny Juszczak i Lucyny Sztaby, 01-03.10.1999r.
GRAND PRIX dla WTZ Limanowa na VIII Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki, Teatru i Plastyki "WIARA, NADZIEJA , MIŁOŚĆ" w kategorii plastyka, 01 - 03 1999r.
III miejsce w XXII Małopolskim Przeglądzie Teatrów Lalkowych - Żabno 2007
III miejsce w VI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Sztuka Osób Niepełnosprawnych w kategorii grafika i rysunek za pracę "Podróż Marzeń" - TADŻ MAHAL dla Alicji Mamak, Warszawa 2.12.2008r.
Wyróżnienie w XXX Festiwalu artystycznym Młodzieży - Kraków 2010
Wyróżnienie w VI Młodzieżowym Przeglądzie Teatralnym "Spojrzenia" - Skrzyszów- Szynwałd 2010
VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny SZTUKA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH pt. "Cztery pory roku" - nagrody półfinałowe dla Barbary Dziadoń i Lucjana Stacha - Kraków 2010.
XI Ogólnopolski Festiwal Twórczości Teatralno-Muzycznej Osób Niepełnosprawbnych Intelektualnie "Albertiana 2011" - promocja do II etapu eliminacji jako jedna z trzech grup teatralnych na województwo małopolskie - Chrzanów, styczeń 2011.
GRAND PRIX w IX Miejskim Festiwalu Twórczości Teatralno-Plastycznej Dzieci i Młodzieży "TWÓRCZOŚĆ BEZ BARIER", Katowice kwiecień 2011.
I Miejsce w X edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Sztuka Osób Niepełnosprawnych" pt. "Olimpiada i Olimpijczycy" w kategorii "Grafika i Rysunek" dla ALICJI MAMAK za pracę "Piękno Sportu" - Kraków 2012
Nagroda dla IRENY WĄTROBY w III Konkursie Plastycznym "W Rytmie Pór Roku - ZAPACH LATA", Nowy Sącz 2013
Wyróżnienie dla Integracyjnego Teatru Kukiełkowego, SZMARAGDOWA KURTYNA dla instruktorów w IX Młodzieżowym Przeglądzie Twórczości Teatralnej "SPOJRZENIA" - Skrzyszów-Szynwałd, maj 2013
II Miejsce w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Sztuka Osób Niepełnosprawnych" pt. "Kwiaty mojego życia " w kategorii Tkanina i aplikacja dla IRENY WĄTROBY za pracę "MATKA BOŻA - KWIAT MOJEJ DUSZY" - Kraków 2013
Nagroda w kategorii młodzieżowej w 29 Małopolski Przegląd Teatrów Lalkowych o Wielką Nagrodę Zająca Poziomki dla Teatru NOWI GOTOWI za spektakl "Piękna i Bestia" - Żabno 2014
I miejsce w XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Sztuka Osób Niepełnosprawnych w kategorii Tkanina i aplikacja dla BARBARY DZIADOŃ - Kraków 2014
Wyróżnienie w V Jubileuszowym Konkursie Poetyckim im. Zosi Smreczyńskiej „Niewyśnione sny” w kategorii IV Dorośli dla AGNIESZKI WRONY i WOJCIECHA NIŻNIKA - Limanowa 8 V 2015
V Konkurs Plastyczny Osób Niepełnosprawnych oraz Klas i Grup Integracyjnych "W rytmie pór roku - Zima w górach i lesie" - nagroda dla ALICJI MAMAK, nagroda specjalna dla BOŻENY PIASKOWEJ i JAROSŁAWA ŚWIĄTKA - Nowy Sącz 2015
Wyróżnienie MAŁA BUŁAWKA LAJKONIKA w kategorii teatralnej XIII Przeglądu Teatralno-Muzycznego "O Buławę Lajkonika" - Kraków, 14-17 kwietnia 2015
II miejsce w eliminacjach wojewódzkich XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Sztuka Osób Niepełnosprawnych pn. "Przyjaźń" w kategorii Tkanina i aplikacja dla AGNIESZKI WRONY - Kraków 2015
III miejsce w eliminacjach wojewódzkich XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Sztuka Osób Niepełnosprawnych pn. "Przyjaźń" w kategorii Tkanina i aplikacja dla ANNY DUDZIAK - Kraków 2015
III miejsce w XIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym PFRON sztuka osób niepełnosprawnych pn. "Przyjaźń" w kategorii Tkanina i aplikacja dla AGNIESZKI WRONY - Warszawa 2015.
I miejsce w konkursie artystycznym "Światowe Dni Młodzieży w Roku Miłosierdziaego" podczas XX Letniej Zintegrowanej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, Stróże 2016
I miejsce w eliminacjach wojewódzkich XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Sztuka Osób Niepełnosprawnych pn. "Gdy w sercu kwitnie muzyka" w kategorii Tkanina i aplikacja dla AGNIESZKI WRONY - Kraków 2016
II miejsce w eliminacjach wojewódzkich XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Sztuka Osób Niepełnosprawnych pn. "Gdy w sercu kwitnie muzyka" w kategorii Tkanina i aplikacja dla ALICJI MAMAK - Kraków 2016
Wyróżnienie w eliminacjach wojewódzkich XIV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Sztuka Osób Niepełnosprawnych pn. "Gdy w sercu kwitnie muzyka" w kategorii rzeźba repliki zegarków kameralna i płaskorzeźba dla MAGDALENY GŁUSZEK - Kraków 2016
Nagroda dla AGNIESZKI WRONY w VI Konkursie Plastycznym Osób Niepełnosprawnych oraz Klas i Grup Integracyjnych "W rytmie pór roku - obrzędowośc wiosenna" - Nowy Sącz 2016
Wyróżnienie dla MATEUSZA PŁAWECKIEGO w VI Konkursie Plastycznym Osób Niepełnosprawnych oraz Klas i Grup Integracyjnych "W rytmie pór roku - obrzędowośc wiosenna" - Nowy Sącz 2016
III miejsce w eliminacjach wojewódzkich XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego Sztuka Osób Niepełnosprawnych pn."Moja Ojczyzna" w kategorii Tkanina i aplikacja dla LUCJANA STACHA - Kraków 2017
KONKURSY I ZAWODY SPORTOWE
II miejsce w sztafecie, Zlot Sportowo - Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży Sprawnej Inaczej, Limanowa 1995r.
I miejsce w rzucie do celu, Zlot Sportowo - Rekreacyjny Dzieci i Młodzieży Sprawnych Inaczej, Limanowa 1996r.
III miejsce w konkurencjach drużynowych, II Wojewódzka Spartakiada WTZ, Stróże 1998r.
III miejsce w V Zintegrowanej Spartakiadzie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, Stróże 2003r.
II miejsce w Zawodach "Złota Jesień Osób Niepełnosprawnych", Stróże 2006r.
IV miejsce w Zimowej Spartakiadzie dla Andrzeja Jajeśnicy, Ptaszkowa 2009r.
I miejsce w Zimowej Zintegrowanej Spartakiadzie dla Urszuli Szewczyk i Łukasza Rudzia, Ptaszkowa 2013r.
III miejsce w konkursie rzutów karnych w XVIII Letniej Zintegrowanej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, Stróże 2015
III miejsce wrepliki zegarków rolex arial, sans-serif; font-size: 14px; line-height: 19.32px;"> konkurencji drużynowej STRONG MAN w XX Letniej Zintegrowanej Olimpiadzie Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej, Stróże 2016